MS27484T16F26P-LC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27484T16F26P-LC
Fabrikatzaileak / Marka: Amphenol Aerospace Operations
Produktuaren Deskribapena JT 26C 26#20 PIN GRND PLUG
Fitxak: MS27484T16F26P-LC.pdf
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mezua
MS27484T16F26P-LCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27484T16F26P-LC fabrikatzailea Amphenol Aerospace Operations
deskribapena JT 26C 26#20 PIN GRND PLUG Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1040 pcs Datuen fitxa MS27484T16F26P-LC.pdf
Wire Gauge edo Range - AWG 20 Usage Shielded
Idatzi atributuak Environment Resistant Mota For Male Pins
Zuzendaritza pilatzea Crimp Ezkutuaren amaiera Circular
Shell Material, Amaitu - Shell Amaitu Aluminum Alloy
Series Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT RoHS egoera Bulk
Plug / estalkia Plug diametroa Silver Beste izenak AAMS27484T16F26P-LC
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 26
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Materialaren sueztasuna baloratzea - Fabrikatzailearen zatia zenbakia MS27484T16F26P-LC
Diametro handiak hornituak 16-26 Txertatu materiala Aluminum Alloy, Electroless Nickel
Barne hartzen ditu - Ezaugarriak Coupling Nut, Ground
Zabaldutako deskribapena 26 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Ground deskribapena JT 26C 26#20 PIN GRND PLUG
Uneko - Max / Kontaktua Bayonet Lock Akoplatu Nut Materiala, Plater 1.265" (32.13mm)