MS27484T14F37SA
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27484T14F37SA
Fabrikatzaileak / Marka: Amphenol Aerospace Operations
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG FMALE 37POS GOLD CRIMP
Fitxak: MS27484T14F37SA.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 942 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 942 pcs
  • Mezua
MS27484T14F37SAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27484T14F37SA fabrikatzailea Amphenol Aerospace Operations
deskribapena CONN PLUG FMALE 37POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 942 pcs Datuen fitxa MS27484T14F37SA.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 14-37 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Electroless Nickel Series Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT
Packaging Bulk Beste izenak AMS27484T14F37SA
MS27484T14F37SA-ND
Orientazio A Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 37 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Deskribapen zehatza 37 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Uneko balorazioa -