MS27484T14F37PB
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27484T14F37PB
Fabrikatzaileak / Marka: Amphenol Aerospace Operations
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 37POS GOLD CRIMP
Fitxak: MS27484T14F37PB.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 993 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 993 pcs
  • Mezua
MS27484T14F37PBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27484T14F37PB fabrikatzailea Amphenol Aerospace Operations
deskribapena CONN PLUG MALE 37POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 993 pcs Datuen fitxa MS27484T14F37PB.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 14-37 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Electroless Nickel Series Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT
Packaging Bulk Beste izenak AMS27484T14F37PB
MS27484T14F37PB-ND
Orientazio B Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 37 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Deskribapen zehatza 37 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Uneko balorazioa -
Harremanetarako materiala Copper Alloy Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Plug, Male Pins
Kolore Silver Kable irekitzea -
Backshell materiala, Plate - eskaerak Aviation, Military
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MS27484T14F5PB
MS27484T14F5PB
fabrikatzaileak: Amphenol Aerospace Operations
deskribapena: CONN PLUG 5POS STRAIGHT W/PINS
Stockean: 1104 pcs
Deskarga: MS27484T14F5PB.pdf
RFQ
MS27484T14F35SBLC
MS27484T14F35SBLC
deskribapena: CONN HSG PLUG 37POS STRGHT SCKT
Stockean: 1129 pcs
Deskarga: MS27484T14F35SBLC.pdf
RFQ
MS27484T14F37P
MS27484T14F37P
deskribapena: CONN PLUG MALE 37POS GOLD CRIMP