MS27484T10F13SA
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27484T10F13SA
Fabrikatzaileak / Marka: Amphenol Aerospace Operations
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG FMALE 13POS GOLD CRIMP
Fitxak: MS27484T10F13SA.pdf
  • Mezua
MS27484T10F13SAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27484T10F13SA fabrikatzailea Amphenol Aerospace Operations
deskribapena CONN PLUG FMALE 13POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1186 pcs Datuen fitxa MS27484T10F13SA.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 10-13 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Electroless Nickel Series Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT
Packaging Bulk Beste izenak AMS27484T10F13SA
MS27484T10F13SA-ND
Orientazio A Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 13 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala - Ingress Protection Environment Resistant
Ezaugarriak Coupling Nut, Ground Mota atxikitzea Bayonet Lock
Deskribapen zehatza 13 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Uneko balorazioa -
Harremanetarako materiala Copper Alloy Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Plug, Female Sockets
Kolore Silver Kable irekitzea -
Backshell materiala, Plate - eskaerak Aviation, Military
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MS27484T10F13SB
MS27484T10F13SB
fabrikatzaileak: Amphenol Aerospace Operations
deskribapena: CONN PLUG 13POS STRAIGHT W/SCKT
Stockean: 943 pcs
Deskarga: MS27484T10F13SB.pdf
RFQ
MS27484T10F13S
MS27484T10F13S
deskribapena: CONN PLUG FMALE 13POS GOLD CRIMP