MS27484T10F13P
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27484T10F13P
Fabrikatzaileak / Marka: Amphenol Aerospace Operations
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG 13POS STRAIGHT W/PINS
Fitxak: MS27484T10F13P.pdf
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
MS27484T10F13Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27484T10F13P fabrikatzailea Amphenol Aerospace Operations
deskribapena CONN PLUG 13POS STRAIGHT W/PINS Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1151 pcs Datuen fitxa MS27484T10F13P.pdf
Tentsioaren balioa 400VAC, 500VDC Idatzi atributuak Environment Resistant
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum, Nickel Plated, Electroless
Shell Material, Amaitu - Series Military, MIL-DTL-38999 Series II
RoHS egoera Bulk Beste izenak AMS27484T10F13P
MS27484T10F13P-ND
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 13
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia MS27484T10F13P Diametro handiak hornituak 10-13
Ezaugarriak Shielded Zabaldutako deskribapena 13 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
deskribapena CONN PLUG 13POS STRAIGHT W/PINS Uneko balorazioa 3A