MS27474T22C55S
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27474T22C55S
Fabrikatzaileak / Marka: Amphenol Aerospace Operations
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 55POS GOLD CRIMP
Fitxak: MS27474T22C55S.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 800 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 800 pcs
  • Mezua
MS27474T22C55Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27474T22C55S fabrikatzailea Amphenol Aerospace Operations
deskribapena CONN RCPT FMALE 55POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 800 pcs Datuen fitxa MS27474T22C55S.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Unshielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 22-55 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Anodic Coating Series Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT
Packaging Bulk Beste izenak AMS27474T22C55S
MS27474T22C55S-ND
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 55 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Bulkhead - Front Side Nut Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala - Ingress Protection Environment Resistant
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Bayonet Lock
Deskribapen zehatza 55 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Uneko balorazioa -