MS27474T22B55PLC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27474T22B55PLC
Fabrikatzaileak / Marka: Amphenol Aerospace Operations
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT HSNG MALE 55POS PNL MT
Fitxak: MS27474T22B55PLC.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 941 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 941 pcs
  • Mezua
MS27474T22B55PLCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27474T22B55PLC fabrikatzailea Amphenol Aerospace Operations
deskribapena CONN RCPT HSNG MALE 55POS PNL MT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 941 pcs Datuen fitxa MS27474T22B55PLC.pdf
Mota For Male Pins estali Unshielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 22-55
Shell Material Aluminum Alloy Shell Amaitu Cadmium over Nickel
Series Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT Packaging Bulk
Beste izenak AMS27474T22B55PLC
MS27474T22B55PLC-ND
Orientazio N (Normal)
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 55
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Bulkhead - Front Side Nut Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala - Ingress Protection Environment Resistant
Barne hartzen ditu - Etxebizitza kolorea Olive Drab
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Bayonet Lock
Deskribapen zehatza 55 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Akoplatu Nut Materiala, Plater -