MS27474E20B41SC
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27474E20B41SC
Fabrikatzaileak / Marka: Amphenol Aerospace Operations
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 41POS GOLD CRIMP
Fitxak: MS27474E20B41SC.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 816 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 816 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Mezua
MS27474E20B41SCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27474E20B41SC fabrikatzailea Amphenol Aerospace Operations
deskribapena CONN RCPT FMALE 41POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 816 pcs Datuen fitxa MS27474E20B41SC.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Unshielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 20-41 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium over Nickel Series Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT
Packaging Bulk Beste izenak AMS27474E20B41SC
MS27474E20B41SC-ND
Orientazio C Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 41 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Bulkhead - Front Side Nut Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala - Ingress Protection Environment Resistant
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Bayonet Lock
Deskribapen zehatza 41 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Uneko balorazioa -
Harremanetarako materiala Copper Alloy Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Receptacle, Female Sockets
Kolore Olive Drab Kable irekitzea -
Backshell materiala, Plate - eskaerak Aviation, Military
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MS27474E20F35PA
MS27474E20F35PA
fabrikatzaileak: Amphenol Aerospace Operations
deskribapena: JT 79C 79#22D PIN RECP
Stockean: 3696 pcs
Deskarga: MS27474E20F35PA.pdf
RFQ
MS27474E20F16PA-LC
MS27474E20F16PA-LC
deskribapena: CONN RCPT HSNG MALE 16POS PNL MT