MS27474E20B41PC
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27474E20B41PC
Fabrikatzaileak / Marka: Amphenol Aerospace Operations
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT MALE 41POS GOLD CRIMP
Fitxak: MS27474E20B41PC.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 864 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 864 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
  • Mezua
MS27474E20B41PCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27474E20B41PC fabrikatzailea Amphenol Aerospace Operations
deskribapena CONN RCPT MALE 41POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 864 pcs Datuen fitxa MS27474E20B41PC.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Unshielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 20-41 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium over Nickel Series Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT
Packaging Bulk Beste izenak AMS27474E20B41PC
MS27474E20B41PC-ND
Orientazio C Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 41 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Bulkhead - Front Side Nut Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala - Ingress Protection Environment Resistant
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Bayonet Lock
Deskribapen zehatza 41 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Uneko balorazioa -