16NZ01SC
Altech CorporationAltech Corporation
Altech Corporation
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 16NZ01SC
Fabrikatzaileak / Marka: Altech Corporation
Produktuaren Deskribapena FUSESEMICONDUCTOR (5) D0116A380V
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5 pcs
  • Mezua
16NZ01SCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 16NZ01SC fabrikatzailea Altech Corporation
deskribapena FUSESEMICONDUCTOR (5) D0116A380V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 12058 pcs Datuen fitxa
Series * Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
16NXA220MEFC8X11.5
16NXA220MEFC8X11.5
fabrikatzaileak: Rubycon
deskribapena: CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL
Stockean: 692278 pcs
Deskarga: 16NXA220MEFC8X11.5.pdf
RFQ
16NXA100MEFC6.3X11
16NXA100MEFC6.3X11
fabrikatzaileak: Rubycon
deskribapena: CAP ALUM 100UF 20% 16V RADIAL
Stockean: 1047349 pcs
Deskarga: 16NXA100MEFC6.3X11.pdf
RFQ
16NZ01
16NZ01
fabrikatzaileak: Bussmann (Eaton)
deskribapena: FUSE CRTRDG 16A 400VAC FUSE LINK