16NZ01GL
Altech CorporationAltech Corporation
Altech Corporation
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 16NZ01GL
Fabrikatzaileak / Marka: Altech Corporation
Produktuaren Deskribapena FUSENEOZED 10 DO116A380VGL
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
16NZ01GLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 16NZ01GL fabrikatzailea Altech Corporation
deskribapena FUSENEOZED 10 DO116A380VGL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 30028 pcs Datuen fitxa
Series * Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
16NXA47MEFC5X11
16NXA47MEFC5X11
fabrikatzaileak: Rubycon
deskribapena: CAP ALUM 47UF 20% 16V RADIAL