ASEK759KCB-150B-T-DK
Allegro MicroSystems, LLC.Allegro MicroSystems, LLC.
ASEK759KCB-150B-T-DK Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ASEK759KCB-150B-T-DK
Fabrikatzaileak / Marka: Allegro MicroSystems, LLC.
Produktuaren Deskribapena BOARD DEMO 759KCB-150B SENSOR
Fitxak: ASEK759KCB-150B-T-DK.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
ASEK759KCB-150B-T-DKren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ASEK759KCB-150B-T-DK fabrikatzailea Allegro MicroSystems, LLC.
deskribapena BOARD DEMO 759KCB-150B SENSOR Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3030 pcs Datuen fitxa ASEK759KCB-150B-T-DK.pdf
Tentsioa - hornidura 3 V ~ 3.6 V Erabilitako IC / Taldea ACS759
Edukien hornitua Board(s) Series -
Sentsore mota Current Sensor sentikortasuna 8.7mV/A
Sensing Range 150A Beste izenak 620-1612