ASEK758LCB-050U-T-DK
Allegro MicroSystems, LLC.Allegro MicroSystems, LLC.
ASEK758LCB-050U-T-DK Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ASEK758LCB-050U-T-DK
Fabrikatzaileak / Marka: Allegro MicroSystems, LLC.
Produktuaren Deskribapena BOARD DEMO 758LCB-050U SENSOR
Fitxak: ASEK758LCB-050U-T-DK.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
ASEK758LCB-050U-T-DKren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ASEK758LCB-050U-T-DK fabrikatzailea Allegro MicroSystems, LLC.
deskribapena BOARD DEMO 758LCB-050U SENSOR Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3239 pcs Datuen fitxa ASEK758LCB-050U-T-DK.pdf
Tentsioa - hornidura 3 V ~ 5.5 V Erabilitako IC / Taldea ACS758
Edukien hornitua Board(s) Series -
Sentsore mota Current Sensor sentikortasuna 60mV/A
Sensing Range 50A Beste izenak 620-1608