ACS758KCB-150U-PFF-T
Allegro MicroSystems, LLC.Allegro MicroSystems, LLC.
ACS758KCB-150U-PFF-T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ACS758KCB-150U-PFF-T
Fabrikatzaileak / Marka: Allegro MicroSystems, LLC.
Produktuaren Deskribapena SENSOR CURRENT HALL 150A DC
Fitxak: ACS758KCB-150U-PFF-T.pdf
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
ACS758KCB-150U-PFF-Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ACS758KCB-150U-PFF-T fabrikatzailea Allegro MicroSystems, LLC.
deskribapena SENSOR CURRENT HALL 150A DC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 11689 pcs Datuen fitxa ACS758KCB-150U-PFF-T.pdf
Tentsioa - hornidura 3 V ~ 5.5 V Series Automotive, AEC-Q100
Sentsore mota Hall Effect, Open Loop sentikortasuna 26.7mV/A
Erantzun Denbora 4µs polarizazio Unidirectional
Packaging Tube Pakete / kasua 5-CB Formed Leads, PFF
Irteera Ratiometric, Voltage Beste izenak 620-1355
ACS758KCB150UPFFT
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Kanalen kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
linealtasun ±1% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Frequency DC ~ 120kHz Neurketa egiteko DC
Deskribapen zehatza Current Sensor 150A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Unidirectional 5-CB Formed Leads, PFF Uneko - Hornikuntza (Max) 13.5mA
Oraina - Zentzua 150A zehaztasun ±1.6%