ACS758KCB-150B-PSS-T
Allegro MicroSystems, LLC.Allegro MicroSystems, LLC.
ACS758KCB-150B-PSS-T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ACS758KCB-150B-PSS-T
Fabrikatzaileak / Marka: Allegro MicroSystems, LLC.
Produktuaren Deskribapena SENSOR CURRENT HALL 150A AC/DC
Fitxak: ACS758KCB-150B-PSS-T.pdf
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
ACS758KCB-150B-PSS-Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ACS758KCB-150B-PSS-T fabrikatzailea Allegro MicroSystems, LLC.
deskribapena SENSOR CURRENT HALL 150A AC/DC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 11228 pcs Datuen fitxa ACS758KCB-150B-PSS-T.pdf
Tentsioa - hornidura 3 V ~ 5.5 V Series Automotive, AEC-Q100
Sentsore mota Hall Effect, Open Loop sentikortasuna 13.3mV/A
Erantzun Denbora 4µs polarizazio Bidirectional
Packaging Tube Pakete / kasua 5-CB Straight Leads
Irteera Ratiometric, Voltage Beste izenak 620-1324
ACS758KCB150BPSST
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Kanalen kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
linealtasun ±1% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Frequency DC ~ 120kHz Neurketa egiteko AC/DC
Deskribapen zehatza Current Sensor 150A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Bidirectional 5-CB Straight Leads Uneko - Hornikuntza (Max) 13.5mA
Oraina - Zentzua 150A zehaztasun ±1.6%