SWT-1.20-38
AlfaMag Electronics (AMGIS)AlfaMag Electronics (AMGIS)
SWT-1.20-38 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SWT-1.20-38
Fabrikatzaileak / Marka: AlfaMag Electronics (AMGIS)
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 38UH 1.2A 100 MOHM TH
Fitxak: SWT-1.20-38.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
200 pcs
  • Mezua
SWT-1.20-38ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SWT-1.20-38 fabrikatzailea AlfaMag Electronics (AMGIS)
deskribapena FIXED IND 38UH 1.2A 100 MOHM TH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 19789 pcs Datuen fitxa SWT-1.20-38.pdf
Mota Toroidal tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.504" L x 0.504" W (12.80mm x 12.80mm)
estali Unshielded Series SW
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Beste izenak SWT1.2038
TE2099
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Iron Powder Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 10kHz induktantzia 38µH
Altuera - Eserita (Max) 0.307" (7.80mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 38µH Unshielded Toroidal Inductor 1.2A 100 mOhm Radial DC Erresistentzia (DCR) 100 mOhm
Uneko balorazioa 1.2A Uneko - Saturazioa -