SWT-1.00-54
AlfaMag Electronics (AMGIS)AlfaMag Electronics (AMGIS)
SWT-1.00-54 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SWT-1.00-54
Fabrikatzaileak / Marka: AlfaMag Electronics (AMGIS)
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 54UH 1A 200 MOHM TH
Fitxak: SWT-1.00-54.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
200 pcs
  • Mezua
SWT-1.00-54ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SWT-1.00-54 fabrikatzailea AlfaMag Electronics (AMGIS)
deskribapena FIXED IND 54UH 1A 200 MOHM TH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 21256 pcs Datuen fitxa SWT-1.00-54.pdf
Mota Toroidal tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.504" L x 0.504" W (12.80mm x 12.80mm)
estali Unshielded Series SW
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Beste izenak SWT1.0054
TE2098
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Iron Powder Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 10kHz induktantzia 54µH
Altuera - Eserita (Max) 0.307" (7.80mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 54µH Unshielded Toroidal Inductor 1A 200 mOhm Radial DC Erresistentzia (DCR) 200 mOhm
Uneko balorazioa 1A Uneko - Saturazioa -