STM025SC4DX030N
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STM025SC4DX030N
Fabrikatzaileak / Marka: Agastat Relays / TE Connectivity
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 25POS 34AWG 30IN
Fitxak: STM025SC4DX030N.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 223 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 223 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5 pcs
  • Mezua
STM025SC4DX030Nren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STM025SC4DX030N fabrikatzailea Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena CONN RCPT 25POS 34AWG 30IN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 223 pcs Datuen fitxa STM025SC4DX030N.pdf
Usage - estali Unshielded
Series DUALOBE, Nanonics Pitch - Connector -
Pitch - Kablea - Beste izenak 2-1589477-7
2-1589477-7-ND
Errenkada kopurua 2 Posizio kopurua 25
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Luzera 2.50' (762.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 25 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Individual Wire Leads 2.50' (762.00mm) Kontaktua Amaitu Loditasuna -