STM025SC2DX012N
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STM025SC2DX012N
Fabrikatzaileak / Marka: Agastat Relays / TE Connectivity
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 25POS 30AWG 12IN
Fitxak: STM025SC2DX012N.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 303 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 303 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5 pcs
  • Mezua
STM025SC2DX012Nren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STM025SC2DX012N fabrikatzailea Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena CONN RCPT 25POS 30AWG 12IN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 303 pcs Datuen fitxa STM025SC2DX012N.pdf
Usage - estali Unshielded
Series DUALOBE, Nanonics Pitch - Connector -
Pitch - Kablea - Beste izenak 2-1589477-2
2-1589477-2-ND
Errenkada kopurua 2 Posizio kopurua 25
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Luzera 1.00' (304.80mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 25 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Individual Wire Leads 1.00' (304.80mm) Kontaktua Amaitu Loditasuna -