ACT96WH21BA
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ACT96WH21BA
Fabrikatzaileak / Marka: Agastat Relays / TE Connectivity
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG HSG FMALE 21POS INLINE
Fitxak: ACT96WH21BA.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
ACT96WH21BAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ACT96WH21BA fabrikatzailea Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena CONN PLUG HSG FMALE 21POS INLINE Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4787 pcs Datuen fitxa ACT96WH21BA.pdf
Mota For Female Sockets estali Shielded
Shell tamaina, MIL H Shell tamaina - Txertatu 23-21
Shell Material Composite Shell Amaitu Chromate over Cadmium
Series MIL-DTL-38999 Series III, ACT Packaging Bulk
Beste izenak DACT96WH21BA Orientazio A
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 21
Deskribapen zehatza 21 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Self Locking Akoplatu Nut Materiala, Plater Composite, Olive Drab Cadmium
Coupling Nut Diametroa 1.770" (44.96mm) Harremanetarako mota Crimp
Kontaktuaren tamaina 16 Harremanetarako Forma Circular
Konektore mota Plug Housing
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ACT96WH21BN-3025
ACT96WH21BN-3025
fabrikatzaileak: Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena: CONN PLUG HSG FMALE 21POS INLINE
Stockean: 4237 pcs
Deskarga: ACT96WH21BN-3025.pdf
RFQ
ACT96WH21BA-3025
ACT96WH21BA-3025