ACT96WH21AB
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ACT96WH21AB
Fabrikatzaileak / Marka: Agastat Relays / TE Connectivity
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG HSNG MALE 21POS INLINE
Fitxak: ACT96WH21AB.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
ACT96WH21ABren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ACT96WH21AB fabrikatzailea Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena CONN PLUG HSNG MALE 21POS INLINE Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6599 pcs Datuen fitxa ACT96WH21AB.pdf
Mota For Male Pins estali Shielded
Shell tamaina, MIL H Shell tamaina - Txertatu 23-21
Shell Material Composite Shell Amaitu Chromate over Cadmium
Series MIL-DTL-38999 Series III, ACT Packaging Bulk
Beste izenak DACT96WH21AB Orientazio B
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 21
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala Plastic Ingress Protection Environment Resistant
Barne hartzen ditu - Etxebizitza kolorea Olive Drab
Ezaugarriak Coupling Nut, Self Locking Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 21 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Self Locking Akoplatu Nut Materiala, Plater Composite, Olive Drab Cadmium
Coupling Nut Diametroa 1.770" (44.96mm) Harremanetarako mota Crimp