ATS-FPX050050013-12-C1-R0
Advanced Thermal Solutions, Inc.Advanced Thermal Solutions, Inc.
ATS-FPX050050013-12-C1-R0 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ATS-FPX050050013-12-C1-R0
Fabrikatzaileak / Marka: Advanced Thermal Solutions, Inc.
Produktuaren Deskribapena HEATSINK 50X50X12.7MM XCUT FP
Fitxak: ATS-FPX050050013-12-C1-R0.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Mezua
ATS-FPX050050013-12-C1-R0ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ATS-FPX050050013-12-C1-R0 fabrikatzailea Advanced Thermal Solutions, Inc.
deskribapena HEATSINK 50X50X12.7MM XCUT FP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 28226 pcs Datuen fitxa ATS-FPX050050013-12-C1-R0.pdf
Zabalera 1.969" (50.00mm) Mota Top Mount
forma Square, Fins Series pushPIN™
Power Dissipation @ Tenperatura igoera - Paketeak hoztuta Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...)
Beste izenak ATS-FPX050050013-12-C1-R0-ND
ATS36254
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Material amaitzea Blue Anodized Material Aluminum
Luzera 1.969" (50.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera Oinarria (Amaiera Altuera) 0.500" (12.70mm) diametroa -