ATS-FPX050050013-108-C2-R1
Advanced Thermal Solutions, Inc.Advanced Thermal Solutions, Inc.
ATS-FPX050050013-108-C2-R1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ATS-FPX050050013-108-C2-R1
Fabrikatzaileak / Marka: Advanced Thermal Solutions, Inc.
Produktuaren Deskribapena HEATSINK 50X50X12.7MM XCUT SFP
Fitxak: ATS-FPX050050013-108-C2-R1.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Mezua
ATS-FPX050050013-108-C2-R1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ATS-FPX050050013-108-C2-R1 fabrikatzailea Advanced Thermal Solutions, Inc.
deskribapena HEATSINK 50X50X12.7MM XCUT SFP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 14837 pcs Datuen fitxa ATS-FPX050050013-108-C2-R1.pdf
Zabalera 1.969" (50.00mm) Mota Top Mount
forma Rectangular, Fins Series pushPIN™
Power Dissipation @ Tenperatura igoera - Paketeak hoztuta Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...)
Beste izenak ATS-FPX050050013-108-C2-R0
ATS-FPX050050013-108-C2-R1-ND
ATS1700
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Material amaitzea Blue Anodized Material Aluminum
Luzera 1.969" (50.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera Oinarria (Amaiera Altuera) 0.500" (12.70mm) diametroa -