VCUG080100L1DP
AVX CorporationAVX Corporation
VCUG080100L1DP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VCUG080100L1DP
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 30A 0805
Fitxak: VCUG080100L1DP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
VCUG080100L1DPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VCUG080100L1DP fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena VARISTOR 30A 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 611788 pcs Datuen fitxa VCUG080100L1DP.pdf
Varistor tentsioa (min) 23V Series UltraGuard
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 0805 (2012 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount, MLCV Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko DC aldietan 10V Gehienezko AC bolumena 7.1V
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Energia 0.10J
Deskribapen zehatza 30A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0805 (2012 Metric) Oraina - Surge 30A
Edukiera @ maiztasuna 225pF @ 1MHz