VCUG060100L1DP
AVX CorporationAVX Corporation
VCUG060100L1DP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VCUG060100L1DP
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 23V 30A 0603
Fitxak: VCUG060100L1DP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mezua
VCUG060100L1DPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VCUG060100L1DP fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena VARISTOR 23V 30A 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 563928 pcs Datuen fitxa VCUG060100L1DP.pdf
Varistor tentsioa (min) 23V Series -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 0603 (1608 Metric)
Beste izenak 478-5583-2 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount, MLCV
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Gehienezko DC aldietan 10V
Gehienezko AC bolumena 7.1V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 0.10J Deskribapen zehatza 30A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0603 (1608 Metric)
Oraina - Surge 30A Edukiera @ maiztasuna 150pF @ 1kHz