LD05YA682JAB2A
AVX CorporationAVX Corporation
LD05YA682JAB2A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LD05YA682JAB2A
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP CER 6800PF 16V NP0 0805
Fitxak: 1.LD05YA682JAB2A.pdf2.LD05YA682JAB2A.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
6000 pcs
  • Mezua
LD05YA682JAB2Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LD05YA682JAB2A fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP CER 6800PF 16V NP0 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 535598 pcs Datuen fitxa 1.LD05YA682JAB2A.pdf2.LD05YA682JAB2A.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.037" (0.94mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm) Series LD
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 6800pF ±5% 16V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
kapazitantzia 6800pF eskaerak General Purpose