LD055C823KAB2A
AVX CorporationAVX Corporation
LD055C823KAB2A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LD055C823KAB2A
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.082UF 50V X7R 0805
Fitxak: 1.LD055C823KAB2A.pdf2.LD055C823KAB2A.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
LD055C823KAB2Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LD055C823KAB2A fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP CER 0.082UF 50V X7R 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4604 pcs Datuen fitxa 1.LD055C823KAB2A.pdf2.LD055C823KAB2A.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.037" (0.94mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm) Series LD
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 0.082µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
kapazitantzia 0.082µF eskaerak General Purpose