F971C336MCC
AVX CorporationAVX Corporation
F971C336MCC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: F971C336MCC
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 33UF 16V 20% 2312
Fitxak: 1.F971C336MCC.pdf2.F971C336MCC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
F971C336MCCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia F971C336MCC fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP TANT 33UF 16V 20% 2312 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 156163 pcs Datuen fitxa 1.F971C336MCC.pdf2.F971C336MCC.pdf
Tentsioaren balioa 16V Mota Molded
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Series F97 balorazio AEC-Q200
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2312 (6032 Metric)
Beste izenak 478-8581-2 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Fabrikatzailearen tamaina kodea C Bizitza @ tenperatura. -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.110" (2.80mm) Ezaugarriak High Reliability
Failure Rate - ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 1.1 Ohm
Deskribapen zehatza 33µF Molded Tantalum Capacitors 16V 2312 (6032 Metric) 1.1 Ohm kapazitantzia 33µF
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
F971C336KCC
F971C336KCC
fabrikatzaileak: AVX Corporation
deskribapena: CAP TANT 33UF 16V 10% 2312
Stockean: 161898 pcs
Deskarga: F971C336KCC.pdf
RFQ
F971C335MBA
F971C335MBA
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP TANT 3.3UF 16V 20% 1411
Stockean: 3141 pcs
Deskarga: F971C335MBA.pdf
RFQ
F971C336MCCHT3
F971C336MCCHT3
deskribapena: CAP TANT 33UF 20% 16V 2312