F971C335MBA
AVX CorporationAVX Corporation
F971C335MBA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: F971C335MBA
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 3.3UF 20% 16V SMD
Fitxak: 1.F971C335MBA.pdf2.F971C335MBA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
F971C335MBAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia F971C335MBA fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP TANT 3.3UF 20% 16V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 114752 pcs Datuen fitxa 1.F971C335MBA.pdf2.F971C335MBA.pdf
Tentsioaren balioa 16V Mota Molded
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Series F97 balorazio AEC-Q200
Packaging Original-Reel® Pakete / kasua 1411 (3528 Metric)
Beste izenak 478-8578-6 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Fabrikatzailearen tamaina kodea B Bizitza @ tenperatura. -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.091" (2.30mm) Ezaugarriak High Reliability
Failure Rate - ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 3.1 Ohm
Deskribapen zehatza 3.3µF Molded Tantalum Capacitors 16V 1411 (3528 Metric) 3.1 Ohm kapazitantzia 3.3µF