F1206B0R25FSTR
AVX CorporationAVX Corporation
F1206B0R25FSTR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: F1206B0R25FSTR
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena FUSE BOARD MNT 250MA 63VDC 1206
Fitxak: F1206B0R25FSTR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
F1206B0R25FSTRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia F1206B0R25FSTR fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena FUSE BOARD MNT 250MA 63VDC 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 134026 pcs Datuen fitxa F1206B0R25FSTR.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 63V Tamaina / dimentsioa 0.122" L x 0.063" W x 0.047" H (3.10mm x 1.60mm x 1.20mm)
Series Accu-Guard® Erantzun Denbora Fast
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua 1206 (3216 Metric)
Beste izenak 478-11671-1 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
I2t urtzea 0.00003 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Fuse mota Board Mount (Cartridge Style Excluded) DC Erresistentzia hotza 0.75 Ohms
Uneko balorazioa 250mA Kolore -
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 50A Homologazioak cUL, UL