F1206B0R20FSTR
AVX CorporationAVX Corporation
F1206B0R20FSTR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: F1206B0R20FSTR
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena FUSE BOARD MNT 200MA 63VDC 1206
Fitxak: F1206B0R20FSTR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
F1206B0R20FSTRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia F1206B0R20FSTR fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena FUSE BOARD MNT 200MA 63VDC 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 392665 pcs Datuen fitxa F1206B0R20FSTR.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 63V Tamaina / dimentsioa 0.122" L x 0.063" W x 0.047" H (3.10mm x 1.60mm x 1.20mm)
Series Accu-Guard® Erantzun Denbora Fast
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 1206 (3216 Metric)
Beste izenak 478-10950-2
F1206B0R20FSTR-ND
Q4667762
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Uneko balorazioa 200mA Kolore -
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 50A Homologazioak cUL, UL
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
F1206B1R00FSTR
F1206B1R00FSTR
fabrikatzaileak: AVX Corporation
deskribapena: FUSE BOARD MOUNT 1A 63VDC 1206
Stockean: 348309 pcs
Deskarga: F1206B1R00FSTR.pdf
RFQ
F1206A2R00FWTR\3
F1206A2R00FWTR\3
deskribapena: FUSE BOARD MOUNT 2A 32VDC 1206