CWR29HC336KCGC
AVX CorporationAVX Corporation
CWR29HC336KCGC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CWR29HC336KCGC
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 33UF 10% 15V 2711
Fitxak: CWR29HC336KCGC.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
200 pcs
  • Mezua
CWR29HC336KCGCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CWR29HC336KCGC fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP TANT 33UF 10% 15V 2711 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3925 pcs Datuen fitxa CWR29HC336KCGC.pdf
Tentsioaren balioa 15V Mota Molded
tolerantzia ±10% Tamaina / dimentsioa 0.265" L x 0.110" W (6.73mm x 2.79mm)
Series Military, MIL-PRF-55365/11, CWR29 Packaging Bulk
Pakete / kasua 2711 (6728 Metric) Beste izenak 1010-1116
1010-1116-MIL
TAZG336K015LBMC0845
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea G
Bizitza @ tenperatura. - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.125" (3.17mm)
Ezaugarriak Military Failure Rate C (0.01%)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 800 mOhm Deskribapen zehatza 33µF Molded Tantalum Capacitors 15V 2711 (6728 Metric) 800 mOhm
kapazitantzia 33µF