CWR29HC335KCDC
AVX CorporationAVX Corporation
CWR29HC335KCDC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CWR29HC335KCDC
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 3.3UF 10% 15V 1510
Fitxak: CWR29HC335KCDC.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
CWR29HC335KCDCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CWR29HC335KCDC fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP TANT 3.3UF 10% 15V 1510 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3786 pcs Datuen fitxa CWR29HC335KCDC.pdf
Tentsioaren balioa 15V Mota Molded
tolerantzia ±10% Tamaina / dimentsioa 0.150" L x 0.100" W (3.81mm x 2.54mm)
Series Military, MIL-PRF-55365/11, CWR29 Packaging Bulk
Pakete / kasua 1510 (3825 Metric) Beste izenak 1010-1113
1010-1113-MIL
TAZD335K015LBMC0845
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea D
Bizitza @ tenperatura. - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.065" (1.65mm)
Ezaugarriak Military Failure Rate C (0.01%)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 1.7 Ohm Deskribapen zehatza 3.3µF Molded Tantalum Capacitors 15V 1510 (3825 Metric) 1.7 Ohm
kapazitantzia 3.3µF