CWR29FC685KCEC
AVX CorporationAVX Corporation
CWR29FC685KCEC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CWR29FC685KCEC
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 6.8UF 10% 10V 2010
Fitxak: CWR29FC685KCEC.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
CWR29FC685KCECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CWR29FC685KCEC fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP TANT 6.8UF 10% 10V 2010 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 2519 pcs Datuen fitxa CWR29FC685KCEC.pdf
Tentsioaren balioa 10V Mota Molded
tolerantzia ±10% Tamaina / dimentsioa 0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm)
Series Military, MIL-PRF-55365/11, CWR29 Packaging Bulk
Pakete / kasua 2010 (5025 Metric) Beste izenak 1010-1097
1010-1097-MIL
TAZE685K010LBMC0845
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea E
Bizitza @ tenperatura. - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.065" (1.65mm)
Ezaugarriak Military Failure Rate C (0.01%)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 1 Ohm Deskribapen zehatza 6.8µF Molded Tantalum Capacitors 10V 2010 (5025 Metric) 1 Ohm
kapazitantzia 6.8µF