CWR29FC336KCFB
AVX CorporationAVX Corporation
AVX Corporation
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CWR29FC336KCFB
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 33UF 10% 10V 2214
Fitxak: CWR29FC336KCFB.pdf
RoHs egoera Eska ezazu inbentarioaren egiaztapena / RoHS ez betetzea
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
200 pcs
  • Mezua
CWR29FC336KCFBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CWR29FC336KCFB fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP TANT 33UF 10% 10V 2214 Lead Free Status / RoHS egoera Eska ezazu inbentarioaren egiaztapena / RoHS ez betetzea
Kopurua eskuragarri 3198 pcs Datuen fitxa CWR29FC336KCFB.pdf
Tentsioaren balioa 10V Mota Molded
tolerantzia ±10% Tamaina / dimentsioa 0.220" L x 0.135" W (5.59mm x 3.43mm)
Series Military, MIL-PRF-55365/11, CWR29 Packaging Bulk
Pakete / kasua 2214 (5634 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen tamaina kodea F Bizitza @ tenperatura. -
Altuera - Eserita (Max) 0.085" (2.16mm) Ezaugarriak Military
Failure Rate C (0.01%) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 400 mOhm @ 100kHz
Deskribapen zehatza 33µF Molded Tantalum Capacitors 10V 2214 (5634 Metric) 400 mOhm @ 100kHz kapazitantzia 33µF