C005YK0R8PBSTR
AVX CorporationAVX Corporation
C005YK0R8PBSTR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C005YK0R8PBSTR
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP THIN FILM 0.8PF 16V 01005
Fitxak: C005YK0R8PBSTR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mezua
C005YK0R8PBSTRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C005YK0R8PBSTR fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP THIN FILM 0.8PF 16V 01005 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 532752 pcs Datuen fitxa C005YK0R8PBSTR.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±0.02pF
Tamaina / dimentsioa 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm) Series Accu-P® C005
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 01005 (0402 Metric)
Beste izenak 478-7093-2
C005YK0R8PBS
C005YK0R8PBSTR/5K
C005YK0R8PBSTR\5K
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.006" (0.15mm)
Ezaugarriak RF, High Q, Low Loss Deskribapen zehatza 0.8pF Thin Film Capacitor 16V 01005 (0402 Metric)
kapazitantzia 0.8pF