C005YJ0R4PBSTR
AVX CorporationAVX Corporation
C005YJ0R4PBSTR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C005YJ0R4PBSTR
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP THIN FILM 0.4PF 16V 01005
Fitxak: C005YJ0R4PBSTR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
C005YJ0R4PBSTRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C005YJ0R4PBSTR fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP THIN FILM 0.4PF 16V 01005 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 119775 pcs Datuen fitxa C005YJ0R4PBSTR.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±0.02pF
Tamaina / dimentsioa 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm) Series Accu-P® C005
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua 01005 (0402 Metric)
Beste izenak 478-7088-1 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.006" (0.15mm)
Ezaugarriak RF, High Q, Low Loss Deskribapen zehatza 0.4pF Thin Film Capacitor 16V 01005 (0402 Metric)
kapazitantzia 0.4pF