6LS561KNFCM
AVX CorporationAVX Corporation
6LS561KNFCM Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 6LS561KNFCM
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP CER 560PF 2KV Y5P RADIAL
Fitxak: 6LS561KNFCM.pdf
  • Mezua
6LS561KNFCMren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 6LS561KNFCM fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP CER 560PF 2KV Y5P RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5815 pcs Datuen fitxa 6LS561KNFCM.pdf
Tentsioaren balioa 2000V (2kV) tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea Y5P (B)
Tamaina / dimentsioa 0.354" Dia (9.00mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Disc Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Formed Leads Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.197" (5.00mm)
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 560pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor Y5P (B) Radial, Disc kapazitantzia 560pF