6LS271KNDCM
AVX CorporationAVX Corporation
6LS271KNDCM Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 6LS271KNDCM
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP CER 270PF 2KV Y5P RADIAL
Fitxak: 6LS271KNDCM.pdf
  • Mezua
6LS271KNDCMren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 6LS271KNDCM fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP CER 270PF 2KV Y5P RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4047 pcs Datuen fitxa 6LS271KNDCM.pdf
Tentsioaren balioa 2000V (2kV) tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea Y5P (B)
Tamaina / dimentsioa 0.276" Dia (7.00mm) Series -
balorazio - Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua Radial, Disc Beste izenak 478-4292-1
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style Formed Leads
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.157" (4.00mm) Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 270pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor Y5P (B) Radial, Disc kapazitantzia 270pF