1210YC475MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
1210YC475MAT2A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1210YC475MAT2A
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP CER 4.7UF 16V X7R 1210
Fitxak: 1210YC475MAT2A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
1210YC475MAT2Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1210YC475MAT2A fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP CER 4.7UF 16V X7R 1210 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 123766 pcs Datuen fitxa 1210YC475MAT2A.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.110" (2.79mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1210 (3225 Metric) Beste izenak 1210YC475MAT2A-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 4.7µF ±20% 16V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric) kapazitantzia 4.7µF