1210YC474MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
1210YC474MAT2A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1210YC474MAT2A
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.47UF 16V X7R 1210
Fitxak: 1.1210YC474MAT2A.pdf2.1210YC474MAT2A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
1210YC474MAT2Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1210YC474MAT2A fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP CER 0.47UF 16V X7R 1210 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 551270 pcs Datuen fitxa 1.1210YC474MAT2A.pdf2.1210YC474MAT2A.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.050" (1.27mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1210 (3225 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 0.47µF ±20% 16V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric) kapazitantzia 0.47µF