1210GC151MAT1A
AVX CorporationAVX Corporation
1210GC151MAT1A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1210GC151MAT1A
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP CER 150PF 2KV X7R 1210
Fitxak: 1.1210GC151MAT1A.pdf2.1210GC151MAT1A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
1210GC151MAT1Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1210GC151MAT1A fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP CER 150PF 2KV X7R 1210 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 346404 pcs Datuen fitxa 1.1210GC151MAT1A.pdf2.1210GC151MAT1A.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioaren balioa 2000V (2kV)
tolerantzia 150pF Lodiera (Max) X7R
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Series - RoHS egoera Tape & Reel (TR)
Ripple Current - Baxu maiztasuna General Purpose balorazio -
polarizazio 1210 (3225 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia 1210GC151MAT1A Lead Style 0.067" (1.70mm)
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak High Voltage
Failure Rate - Zabaldutako deskribapena 150pF ±20% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±20% deskribapena CAP CER 150PF 2KV X7R 1210