1210GC102MAT3A
AVX CorporationAVX Corporation
1210GC102MAT3A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1210GC102MAT3A
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1000PF 2KV X7R 1210
Fitxak: 1.1210GC102MAT3A.pdf2.1210GC102MAT3A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
1210GC102MAT3Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1210GC102MAT3A fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP CER 1000PF 2KV X7R 1210 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 347017 pcs Datuen fitxa 1.1210GC102MAT3A.pdf2.1210GC102MAT3A.pdf
Tentsioaren balioa 2000V (2kV) tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.067" (1.70mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1210 (3225 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak High Voltage Failure Rate -
Deskribapen zehatza 1000pF ±20% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric) kapazitantzia 1000pF