04023J2R0PBSTR
AVX CorporationAVX Corporation
04023J2R0PBSTR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 04023J2R0PBSTR
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP THIN FILM 2PF 25V 0402
Fitxak: 04023J2R0PBSTR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
04023J2R0PBSTRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 04023J2R0PBSTR fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP THIN FILM 2PF 25V 0402 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 47292 pcs Datuen fitxa 04023J2R0PBSTR.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±0.02pF
Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm) Series Accu-P®
Packaging Original-Reel® Pakete / kasua 0402 (1005 Metric)
Beste izenak 478-7408-6 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.016" (0.40mm)
Ezaugarriak RF, High Q, Low Loss Deskribapen zehatza 2pF Thin Film Capacitor 25V 0402 (1005 Metric)
kapazitantzia 2pF
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
04023J2R1BBWTR\500
04023J2R1BBWTR\500
fabrikatzaileak: AVX Corporation
deskribapena: CAP THIN FILM 2.1PF 25V 0402
Stockean: 422914 pcs
Deskarga: 04023J2R1BBWTR\500.pdf
RFQ
04023J2R0PBSTR\500
04023J2R0PBSTR\500
deskribapena: CAP THIN FILM 2PF 25V 0402