04023J2R0ABSTR
AVX CorporationAVX Corporation
04023J2R0ABSTR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 04023J2R0ABSTR
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP THIN FILM 2PF 25V 0402
Fitxak: 04023J2R0ABSTR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
04023J2R0ABSTRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 04023J2R0ABSTR fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP THIN FILM 2PF 25V 0402 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 102589 pcs Datuen fitxa 04023J2R0ABSTR.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±0.05pF
Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm) Series Accu-P®
Packaging Original-Reel® Pakete / kasua 0402 (1005 Metric)
Beste izenak 478-4410-6 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.020" (0.50mm)
Ezaugarriak RF, High Q, Low Loss Deskribapen zehatza 2pF Thin Film Capacitor 25V 0402 (1005 Metric)
kapazitantzia 2pF