02016D105MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
02016D105MAT2A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 02016D105MAT2A
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1UF 6.3V X5R 0201
Fitxak: 1.02016D105MAT2A.pdf2.02016D105MAT2A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
15000 pcs
  • Mezua
02016D105MAT2Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 02016D105MAT2A fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP CER 1UF 6.3V X5R 0201 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1736953 pcs Datuen fitxa 1.02016D105MAT2A.pdf2.02016D105MAT2A.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.013" (0.33mm) Tenperatura koefizientea X5R
Tamaina / dimentsioa 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0201 (0603 Metric) Beste izenak 02016D105MAT2A-ND
02016D105MAT2A/15K
02016D105MAT2A\15K
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 1µF ±20% 6.3V Ceramic Capacitor X5R 0201 (0603 Metric)
kapazitantzia 1µF eskaerak General Purpose