02016D103KAQ2A
AVX CorporationAVX Corporation
02016D103KAQ2A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 02016D103KAQ2A
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP CER 10000PF 6.3V X5R 0201
Fitxak: 1.02016D103KAQ2A.pdf2.02016D103KAQ2A.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
15000 pcs
  • Mezua
02016D103KAQ2Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 02016D103KAQ2A fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP CER 10000PF 6.3V X5R 0201 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 685103 pcs Datuen fitxa 1.02016D103KAQ2A.pdf2.02016D103KAQ2A.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.013" (0.33mm) Tenperatura koefizientea X5R
Tamaina / dimentsioa 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0201 (0603 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 10000pF ±10% 6.3V Ceramic Capacitor X5R 0201 (0603 Metric) kapazitantzia 10000pF