AWH-30G-0232-IDC
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
AWH-30G-0232-IDC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AWH-30G-0232-IDC
Fabrikatzaileak / Marka: ASSMANN WSW Components
Produktuaren Deskribapena CONN PIN IDC 30POS LONG W/O EAR
Fitxak: AWH-30G-0232-IDC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
60 pcs
  • Mezua
AWH-30G-0232-IDCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AWH-30G-0232-IDC fabrikatzailea ASSMANN WSW Components
deskribapena CONN PIN IDC 30POS LONG W/O EAR Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 34565 pcs Datuen fitxa AWH-30G-0232-IDC.pdf
Wire mota Ribbon Cable Wire Gauge -
Series - Errenkada tartea 0.100" (2.54mm)
Pitch 0.100" (2.54mm) Packaging Tray
Errenkada kopurua 2 Posizio kopurua 30
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Feed Through
Mota atxikitzea Latch Lock/Eject Hooks, Long Deskribapen zehatza 30 Position Rectangular Header Connector IDC Gold