AWH-30G-0222-T
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
AWH-30G-0222-T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AWH-30G-0222-T
Fabrikatzaileak / Marka: ASSMANN WSW Components
Produktuaren Deskribapena CONN HEADER 30PS VERT SHORT GOLD
Fitxak: AWH-30G-0222-T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
84 pcs
168 pcs
504 pcs
1008 pcs
5040 pcs
  • Mezua
AWH-30G-0222-Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AWH-30G-0222-T fabrikatzailea ASSMANN WSW Components
deskribapena CONN HEADER 30PS VERT SHORT GOLD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 37009 pcs Datuen fitxa AWH-30G-0222-T.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder
Style Board to Cable/Wire shrouding Shrouded - 4 Wall
Series - Errenkada Tartea - Estaltzea 0.100" (2.54mm)
Pitch - Mating 0.100" (2.54mm) Packaging Tray
Kontaktu-luzera orokorra - Beste izenak AE11073
AWH-30G-0222-T-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Errenkada kopurua 2
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 30
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0 Altzairu pilatuak estaltzea -
Isolamendu altuera 0.669" (17.00mm) Isolamendu kolorea Gray
Ingress Protection - Ezaugarriak Keying Slot
Mota atxikitzea Latch Lock/Eject Hooks, Short Deskribapen zehatza Connector Header Through Hole 30 position 0.100" (2.54mm)
Uneko balorazioa 3A Harremanetarako mota Male Pin
Harremanetarako Forma Square Harremanetarako materiala Brass
Harremanetarako luzera - Post 0.130" (3.30mm) Luzera konektatzea - ​​Estaltzea -