A-TB508-HG06
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: A-TB508-HG06
Fabrikatzaileak / Marka: ASSMANN WSW Components
Produktuaren Deskribapena TERMINAL BLOCK
Fitxak: A-TB508-HG06.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
800 pcs
  • Mezua
A-TB508-HG06ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia A-TB508-HG06 fabrikatzailea ASSMANN WSW Components
deskribapena TERMINAL BLOCK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 74192 pcs Datuen fitxa A-TB508-HG06.pdf
Wire Termination Screwless Wire Gauge 12-28 AWG
Tentsioa 300V Torque - Torlojua -
Series A-TB508 Torloju haria -
Torlojua - Platerea - Maila bakoitzeko posizioak 6
Pitch 0.200" (5.08mm) Packaging Bulk
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 115°C Maila kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Etxebizitza materiala Thermoplastic Ezaugarriak Interlocking (Side)
Deskribapen zehatza 6 Position Wire to Board Terminal Block 45° (135°) Angle with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole Oraingo 15A